سیاست حفظ حریم خصوصی

حریم شخصی

حریم خصوصی

سبزیار چیست؟

مجموعه سبزیار یک فروشگاه اینترنتی آنلاین در حوزه فروش محصولات مرتبط با گیاهان خانگی بوده که در آذر ماه سال ۱۳۹۹ شروع به فعالیت خود کرد. این مجموعه همواره در تلاش است با ارائه بهترین خدمات، به مشتریان خود احترام گذاشته تا بهترین تجربه را در این سایت کسب کنند. همچنین سبزیار با نشانی اینترنتی https://sabzyar.net/ ، مقالات به روز و ترفند های جالبی درباره گل و گیاهان آپارتمانی ارائه می دهد.

حفظ حریم خصوصی و حقوقی

مجموعه سبزیار برای حفط حریم خصوصی کاربران سایت ارزش بالایی قائل است. این مجموعه با حفظ حریم خصوصی کاربران این امکان را فراهم می کند تا کاربران با خیالی آسوده و راحت خرید کرده و به گشت و گذار در سایت بپردازند. احترام گذاشتن به حقوق شما اولویت ماست.
این مجموعه می تواند فرم اطلاعاتی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و ثابت، آدرس و ایمیل را از کابران درخواست کند. قابل ذکر است که این سایت با در اختیار داشتن این اطلاعات قصد سوء استفاده نخواهد داشت.
در نتیجه درج آدرس و دیگر اطلاعات شما به منزله مورد تایید بودن آنها و صحت از واقعی بودن خرید شما می باشد. بنابراین اگر آدرس، شماره تلفن و دیگر اطلاعات خواسته شده از کابران ناقص باشد، سایت می تواند اطلاعات تکمیلی را از مشتریان تقاضا کند.
شما با تکمیل فرم های خواسته شده به تیم سبزیار کمک خواهید کرد تا سفارش محصول مورد نظرتان را به بهترین نحو و در کمترین زمان به دست شما مشتری عزیز برساند.

تخفیف ها

شما کابران با در اختیار قرار دادن ایمیل و شماره همراه خود به مجموعه کمک می کنید تا شما را از تخفیف ها و جشنواره های جدید سریع تر با خبر کند.

کاربر

تاکید می شود که حفظ ونگهداری از نام کاربری و رمز عبور وظیفه کاربر بوده و سبزیار مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

کوکی‌ها

کابران برای ثبت نظر در سایت باید مشخصاتی مثل نام و ایمیل خو را وارد کنند. این سایت با قرار دادن کوکی های مخصوص به راحتی شما کمک می کند تا برای گذاشتن نظر در دفعات بعدی نیازی به پر کردن دوباره فرم ها نباشد. عمر این کوکی ها یکساله است.
اگر از برگه ورود بازدید نمایید، یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند تنظیم میشود. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.
همچنین هنگام ورود به سیستم، کوکی‌هایی را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” مرا به یاد داشته باش ”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

دیدگاه ها

کابران موظف به رعایت قوانین هرزنامه هستند. گذاشتن نظرات بی ربط و هرز پیگرد قانونی خواهد داشت. سبزیار می توند با استفاده از آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای تشخیص هرزنامه کمک بگیرد.

×