هیچ محصولی یافت نشد.

انواع بذر

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که از گلدانی نگهداری کنید؟ یا حتی خودتان با کاشت انواع بذر باغچه ای کوچک مهیا کنید؟ آیا می دانید این بذر ها را برای کاشت از کجا تهیه کنید؟
بذر ها هزاران نوع متفاوت دارند که می توان آن ها را کاشت و برداشت کرد. بسیاری دیگر جنبه تزئینی و زینتی داشته و به زیبایی محیط و دکوراسین داخلی کمک می کنند.
بذر های گل زینتی مثل بنفشه، شقایق، کوکب، اطلسی و دیگر گل ها برای کاشتن و نگهداری در گلدان داخل خانه و باغچه، همچنین حاشیه کاری گلخانه و بسیاری از مکان های دیگر کاربرد دارند.
استفاده از بذر سبزیجات و کاشت و داشت آن ها نیز حائز اهمیت می باشد. با کاشتن و استفاده از سبزیجات تازه و ارگانیکی که خودتان پرورش داده اید خیالتان از سالم بودن محصولی که استفاده می‌کنید راحت خواهد بود.
کاشتن سبزیجات مزیت های زیادی دارد. از جمله این مزیت ها این است که علاوه بر در دسترس بودن سبزی تازه در کنار غذا، میتوانید برای پخت و پز و به عنوان ادویه نیز استفاده کنید.
انواع بذر های گل و سبزیجات در فروشگاه اینترنتی سبزیار، به فروش می‌رسد. شما می توانید نحوه کاشت و نگهداری هر کدام از آن ها را در هنگام خرید مطالعه فرمایید.

×