مشاهده همه 7 نتیجه

گل و گیاه

گل و گیاهان انواع مختلفی دارند و در مکان های بسیاری یافت می شوند. وجود این گیاهان در خانه، محل کار و مکان های عمومی به آن مکان زیبایی و حس خوب می بخشد. گیاهان گلدار مانند ارکیده گلدانی انتخابی شایسته برای منزل شما هستند. همه آدم ها به گل و گلدان علاقه دارند و از آن ها لذت می برند.

هنگام خرید گیاه آپارتمانی باید آن را به چشم موجود زنده نگاه کنید. و شرایط مناسبی برای نگهداری از آن ها مهیا کنید. برای مراقبت از گیاهان آپارتمانی خود علاوه بر نور، دما و رطوبت و میزان آب مورد نیاز گیاه و خاک، باید به حال آن توجه کنید. گاهی زمانی می رسد که گیاهانتان به کود های آپارتمانی برای تقویت نیاز خواهند داشت. با استفاده از کود های خانگی و خاک مناسب می توانید به رشد و حال گیاهتان کمک شایانی بکنید.

گل و گیاهان هر کدام روحیه خاص خودشان را دارند. یک سری برای زنده و سالم ماندن نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارند. این در حالی است که مراقبت از بعضی دیگر از گیاهان آپارتمانی تلاش کمتری نیاز دارند. منظور از تلاش کمتر این است که بعضی از گیاهان آپارتمانی نیاز به نور کمتر یا آبیاری در فواصل منظم بیشتری دارند.

زیبا ترین گلدان ها آن هایی هستند که گیاهی زیبا در آن ها باشد و مناسب هدیه دادن باشند. البته سایز، استایل، راحتی در تمیز کردن و زهکشی گلدان هایی - که چه برای خودتان چه برای هدیه دادن - انتخاب می کنید عوامل مهمی هستند.

گلدان مناسب برای گل و گیاه آپارتمانی به معنی فراهم کردن فضای رشد کافی و مناسب برای گل و گلدان شما می باشد. در نتیجه گلدانی که میخرید باید تمامی عوامل گفته شده را داشته باشد.

سبزیار مجموعه کاملی از انواع گل، گیاه و گلدان ارائه می دهد. که با داشتن تنوع زیاد می توانید به راحتی گلدان مناسب خودتان را انتخاب کنید.

به سبد خرید اضافه شد.:
پرداخت
×