نمایش 1–12 از 22 نتیجه

گل و گلدان

گل و گلدان انواع مختلفی دارد و عناصر متفاوتی در نگهداری از آن ها دخیل هستند. خود گلدان ها انواع مختلفی دارند و جنس هر کدام میتواند متفاوت باشد. گلدان های سنگی، پلاستیکی و فلزی از نوع محکم آن ها بوده و مقاومت بالایی دارند. از طرفی دیگر گلدان های سرامیکی و سفالی با زیبایی خاصی که دارند در دکوراسیون به وفور استفاده می شوند.
گل ها نیز با شکل های متفاوتی که دارند می توانند در محیط های مختلف استفاده شوند. بسیاری از آن ها برای نگهداری در آپارتمان و فضای داخلی مناسب هستندو انواع دیگر نیز برای حاشیه کاری یا زیبا سازی فضای باز و شهری استفاده می شوند. انتخاب گل و گلدان مناسب به زیبایی و حس و حال فضایی که در آن قرار دارند کمک شایانی می کنند.
علاوه بر مواردی که در بالا گفتیم، برای داشتن گل و گلدان سالم و شاداب باید نکاتی را در نظر بگیریم. یکی از این نکات استفاده از خاک مناسب است.هر گیاهی نیاز به خاک مخصوص خود دارد تا به بهترین شکل ممکن رشد کند. برای انتخاب خاک متناسب با گیاه یا بذری که میخواهید بکارید، می توانید متن راهنمایی که در توضیحات هر محصول آورده شده رامطالعه کنید.
در نهایت عوامل دیگر مثل محیط، دما، رطوبت، آب و نور برای مراقبت از گل و گلدان هایتان اهمیت خواهند داشت که باید به آن ها توجه شود.

به سبد خرید اضافه شد.:
پرداخت
×